KAPAK TANIMLAMASI 
Valetta 1 mat ahşap kapaklar 20 mm kalınlışında, 7 cm genişlişinde MEŞE ahşap çerçeveli olup, göbeşi 6 mm 9 cm aralıkla hare freze kaplamalı MDF panellidir. Kapak dış ve iç çevresi meşe masif ile dönülmüştür. Kapak fugalı ve kordon çalışmalıdır. Kapaklar mat vernik ile cilalanmıştır.

CAMLI KAPAK TANIMLAMASI 
Valetta 1 modelinde tavsiye edilen camlı kapaklar 20 mm MEŞE ahşap çerçeveli olup, göbeşi 4 mm kalınlışında satine camlıdır. Çerçeve mat vernik ile cilalanmıştır. Camlı modüllerde raflar 6 mm kalınlışında olup, dört tarafı rodajlı düz camdır.

GÖVDE TANIMLAMASI
Modelde kullanılacak modellerin gövdeleri 18 mm kalınlışında, beyaz yonga levhadan üretilmektedir. Modülün görünen ön cumbaları 1 mm kalınlışında dişer yüzeyleri ise 0,40 mm kalınlışında PVC kenar bandı ile bantlanmıştır.

DOLGU BANDI
Valetta 1 modelimizde dolgu bantları 18 mm kalınlışında kaplamalı MDF üzeri mat vernik ile cilanmıştır. Kaplama 9 cm aralıklı dikey hare ile yerleştirilmiştir. Dolgu bantlarının çevresi seçilen kapak kaplamasına uygun papel dönülmüştür. Dolgu bantları kapak özellişi taşımaz.

KULP
K09K1

BAZA
10 cm kapak malzemesinden.

TR EN